לשירות ותמיכה: 03-374-1393
רק אצל סקייוורק תהנו משרתי FiveM בישראל בפינג נמוך ושירות מקצועי ואדיב לכל בקשה או פניה. FiveM הוא מוד חופשי למשחק Grand Theft Auto V (GTA V) שמאפשר לשחקנים ליצור ולהצטרף לשרתים מרובי משתתפים עם תוכן מותאם אישית. FiveM מאפשר לקהילות השחקנים לבנות עולמות משחק מותאמים אישית לחלוטין, עם סקריפטים ייחודיים, מודים, משימות מותאמות אישית ועוד.

תמיכה טכנית 24/7

צוות התמיכה שלנו, מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שישמחו לתת לכם שירות מצוין ומענה לכל תקלה.

מעבר פשוט ובטוח

אחסון אתרים אצלנו מיועד גם למי שרוצה להעביר אלינו אתר קיים שנמצא על אחסון אחר במהירות בלי לפגוע בקבצים.

הגנות ואבטחה

לחברת פיניקס יש שלל הגנות נגד פריצה לשרתים וגם התקפות חיצוניות הנקראות התקפות DDOS.

גיבוי בחינם לאתרים שלכם

שליטה ובקרה מלאה

על ידי הקמת שרת משלך, יש לך שליטה מלאה על הגדרות המשחק, חוקי המשחק, ובחירת התוספים. זה מאפשר לך להתאים את חוויית המשחק לצרכים ולהעדפות האישיות שלך ושל חבריך.

תעודות SSL בחינם

פרטיות ואבטחה

שרת פרטי מאפשר לך לשחק עם חברים ובני משפחה בלבד, ללא הפרעות מצד שחקנים זרים או בעיות אבטחה כמו האקרים.

אחסון אתרים עם אבטחת AI

ביצועים משופרים

שרתים פרטיים מציעים ביצועים טובים יותר עם פחות עיכובים ופינג נמוך, מה שמוביל לחוויית משחק חלקה ונטולת תקלות.

אחסון תיבות מייל

תמיכה טכנית ושירות לקוחות

כאשר אתה בוחר בשירותי שרתים של ספק מקצועי כמו סקייוורק, אתה מקבל תמיכה טכנית ושירות לקוחות אדיב, המבטיחים פתרון מהיר לכל בעיה או בקשה.

אחסון אתרים עם נתוני שימוש

קהילה ובנייה של קבוצה

שרת פרטי מאפשר לך ליצור ולנהל קהילה קטנה של שחקנים מוכרים, מה שמחזק את הקשר בין חברי הקבוצה ומשפר את שיתוף הפעולה והכיף במשחק.

אחסון אתרים עם ממשק ניהול

פאנל ניהול מרכזי מתקדם & אפשרויות מותאמות אישית

חברת סקייוורק משתמשת בממשקים הכי מוגנים ואיכותיים שיש בשוק, שיאפשרו לכם לבצע כל פעולה , בסיסית או מתקדמת.

אתה יכול להתאים את השרת כך שיכלול מודים וסקריפטים מותאמים אישית, אשר יכולים להוסיף תכנים חדשים, לשנות את חוקי המשחק וליצור חוויות ייחודיות שלא קיימות בשרתים הציבוריים.

שאלות ותשובות

שירותי אחסון אתרים פועלים על ידי שמירה על שטחי אחסון יציבים ומאובטחים. בעוד שמארחי אתרים מספקים יותר מסתם אחסון נתונים פשוט, זה חלק מרכזי מהפונקציונליות שלהם. מארחים מאחסנים נתונים על חומרה הנקראת שרתים יעודים, מה שמאפשר תחזוקה קלה וגישה למשתמשים מחוברים.

ההבדל העיקרי בין אחסון אתר משותף ל-VPS (שרת וירטואלי) הוא שהאחסון המשותף מספק חבילה שכבר מוגדרת ומוכנה לשימוש, מה שמגביל את אפשרויות ההתאמה האישית שלך, בעוד ש-VPS (שרת וירטואלי) מאפשר לך להגדיר אותה איך שתרצו

חברת סקייוורק מציעה ממשקים שונים בהתאם לשירותים.

לשרתי המשחק – GPanel

לאחסון האתרים – cPanel

לשרתים הוירטואלים – Virtulizur

חברת סקייוורק משתמשת בממשק הכי איכותי שקיים היום בעולם, מבחינת אבטחה , מבחר ענק של אפשריות , נוחות השימוש של המשתמש וניהול האתר שלכם. 

אנחנו מציעים שלל של הגנות נגד התקפות DDOS וגם התקפות לשליפת מידע (התקפות SQL) בנוסף לכך יש לנו FIREWALL חיצוני והגנות עד 1.4TB התקפה אשר ישמרו על אתרכם בכל רגע ובכל שעה.

הצוות המקצועי של סקייוורק ידאג להעברה של האתר שלכם , מסד הנתונים , סאב דומיינים שכלולים,וכל פיסת מידע מהשרת הישן שלכם, העברה מלאה של האתר שלכם בחינם !

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights