לשירות ותמיכה: 03-374-1393

רק אצל סקייוורק תהנו משרתי CS2 בישראל בפינג נמוך ושירות מקצועי ואדיב לכל בקשה או פניה.

Counter-Strike 2 (או בקיצור CS2) הוא משחק יריות בגוף ראשון הנמצא תחת המותג Counter-Strike, שהוא אחד מהמשחקים הפופולריים ביותר בעולם בתחום היריות האסטרטגיות. המשחק פותח על ידי חברת Valve ומציע חוויית משחק תחרותית ואינטנסיבית עם דגש על שיתוף פעולה ואסטרטגיה קבוצתית.

תמיכה טכנית 24/7

צוות התמיכה שלנו, מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שישמחו לתת לכם שירות מצוין ומענה לכל תקלה.

מעבר פשוט ובטוח

אחסון אתרים אצלנו מיועד גם למי שרוצה להעביר אלינו אתר קיים שנמצא על אחסון אחר במהירות בלי לפגוע בקבצים.

הגנות ואבטחה

לחברת פיניקס יש שלל הגנות נגד פריצה לשרתים וגם התקפות חיצוניות הנקראות התקפות DDOS.

גיבוי בחינם לאתרים שלכם

שליטה ובקרה מלאה

על ידי הקמת שרת משלך, יש לך שליטה מלאה על המשחק, כולל הגדרות המשחק, מפות, חוקים וכללי המשחק. כך אפשר להתאים את המשחק לצרכים ולהעדפות האישיות שלך ושל חבריך.

תעודות SSL בחינם

ביצועים משופרים

שרת פרטי בדרך כלל מציע ביצועים טובים יותר מאשר שרתים ציבוריים, במיוחד אם מדובר בשרת חזק עם חיבור אינטרנט מהיר. זה מוביל לחווית משחק חלקה ונטולת עיכובים.

אחסון אתרים עם אבטחת AI

פרטיות ואבטחה

עם שרת משלך, יש לך שליטה על מי יכול להצטרף למשחק, וזה מאפשר לך לשחק בסביבה בטוחה ומוגנת יותר, ללא בעיות כמו האקרים או שחקנים לא רצויים.

אחסון תיבות מייל

קהילה ובנייה של קבוצה

שרת פרטי מאפשר לך ליצור ולנהל קהילה משלך, עם שחקנים שאתה מכיר וסומך עליהם. זה יכול לחזק את הקשר בין חברי הקבוצה ולשפר את שיתוף הפעולה במשחק.

אחסון אתרים עם נתוני שימוש

למידה ושיפור מיומנויות & אפשרויות לגיימינג תחרותי

שרת פרטי מאפשר לך ולחבריך להתאמן ולשפר את המיומנויות במשחק בלי הפרעות חיצוניות, ובכך להעלות את הרמה הכללית של המשחק הקבוצתי.
שרת פרטי הוא פלטפורמה מצוינת לארגון תחרויות וליגות פרטיות, שמאפשרת לך להגדיר כללים ותנאים באופן עצמאי וליצור סביבה תחרותית הוגנת ומאתגרת.

אחסון אתרים עם ממשק ניהול

פאנל ניהול מרכזי מתקדם & אפשרויות מותאמות אישית

חברת סקייוורק משתמשת בממשקים הכי מוגנים ואיכותיים שיש בשוק, שיאפשרו לכם לבצע כל פעולה , בסיסית או מתקדמת.

אתה יכול להתאים את השרת כך שיכלול מודולים ותוספים מותאמים אישית (Mods), מפות מיוחדות ואירועים מותאמים אישית, מה שמעשיר את חוויית המשחק ומוסיף עניין וגיוון.

שאלות ותשובות

שירותי אחסון אתרים פועלים על ידי שמירה על שטחי אחסון יציבים ומאובטחים. בעוד שמארחי אתרים מספקים יותר מסתם אחסון נתונים פשוט, זה חלק מרכזי מהפונקציונליות שלהם. מארחים מאחסנים נתונים על חומרה הנקראת שרתים יעודים, מה שמאפשר תחזוקה קלה וגישה למשתמשים מחוברים.

ההבדל העיקרי בין אחסון אתר משותף ל-VPS (שרת וירטואלי) הוא שהאחסון המשותף מספק חבילה שכבר מוגדרת ומוכנה לשימוש, מה שמגביל את אפשרויות ההתאמה האישית שלך, בעוד ש-VPS (שרת וירטואלי) מאפשר לך להגדיר אותה איך שתרצו

חברת סקייוורק מציעה ממשקים שונים בהתאם לשירותים.

לשרתי המשחק – GPanel

לאחסון האתרים – cPanel

לשרתים הוירטואלים – Virtulizur

חברת סקייוורק משתמשת בממשק הכי איכותי שקיים היום בעולם, מבחינת אבטחה , מבחר ענק של אפשריות , נוחות השימוש של המשתמש וניהול האתר שלכם. 

אנחנו מציעים שלל של הגנות נגד התקפות DDOS וגם התקפות לשליפת מידע (התקפות SQL) בנוסף לכך יש לנו FIREWALL חיצוני והגנות עד 1.4TB התקפה אשר ישמרו על אתרכם בכל רגע ובכל שעה.

הצוות המקצועי של סקייוורק ידאג להעברה של האתר שלכם , מסד הנתונים , סאב דומיינים שכלולים,וכל פיסת מידע מהשרת הישן שלכם, העברה מלאה של האתר שלכם בחינם !

דילוג לתוכן
Verified by MonsterInsights